Нові зміни в умовах користування YouTube в 2020 році

;youtube 2020

Активні користувачі YouTube вже, мабуть, помітили, що сервіс почав нагадувати про те, що з 10 грудня 2019 року змінюються Умови використання сервісу.


Виходячи з популярності сервісу та системного використання YouTube в SEO просуванні сайтів, ми вирішили зробити матеріал про зміни, які очікують на нас в YouTube з 10 грудня.


Про що саме нас повідомляє сервіс YouTube? Ми приведемо основне оголошення повністю, але в розділах, які нам здаються важливими, будемо додавати пояснення. Отже:


10 грудня 2019 р. набувають чинності нові Умови використання


У цій статті наведено інформацію про деякі найважливіші зміни, внесені до Умов використання (далі – «Умови»). Сподіваємося, що вона стане вам у пригоді, але просимо вас також ознайомитися з повною версією нових Умов.


Вітаємо на YouTube!


Цей розділ описує наші відносини з вами. Він містить опис Сервісу, ім’я постачальника послуг, а також визначає нашу Угоду. Найважливіші оновлення:


Постачальник послуг. Тепер вашим постачальником послуг є компанія Google LLC.


Відтепер в Умовах використання офіційно закріплено, що весь обсяг послуг, які ми можемо отримати в сервісі YouTube надається компанією  Google LLC. В повному тексті Умов використання це вказано ось так: 

«Сервіс пропонує компанія Google LLC, яка діє за законодавством штату Делавер; адреса головного офісу: 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043 (згадуватиметься в цьому документі як «YouTube«, «ми», «нас» або «наш»).»


Правила. Ми додали посилання на Політику, Правила щодо безпеки й авторських прав, а також на Правила розміщення реклами на YouTube, які разом складають частину Угоди. Ці правила лежать в основі наших Правил спільноти, і ми хочемо, щоб ви, насамперед, обов’язково звернули увагу на цю деталь в наших Умовах.


Філії. Щоб дати вам точне уявлення про те, кого ми вважаємо компаніями нашої групи, ми включили в Умови визначення наших «Філій», тобто компаній у групі Alphabet.


Хто може використовувати Сервіс?


Цей розділ містить певні вимоги щодо використання Сервісу, а також визначає категорії користувачів. Найважливіші оновлення:


Вікові обмеження. Ми встановили для вашої країни певні вікові обмеження, які відповідають правилам для всіх продуктів Google, а також включили в Умови примітку про те, що неповнолітнім користувачам потрібно отримувати дозвіл одного із батьків або опікуна перед використанням Сервісу.


Насправді подібні обмеження були й раніше, але в нових Умовах чітко прописано вік, вид та обсяг сервісу, яким дозволено користуватися та відповідальність, яку несе користувач (або ж батьки чи опікуни):

«Сервісом можуть користуватися особи, яким виповнилося 13 років.

Діти будь-якого віку можуть використовувати додаток YouTube Kids (за доступності), якщо їм надано дозвіл одним із батьків або законним опікуном.

Користувачам віком до 18 років потрібно отримувати дозвіл на використання Сервісу від батьків або опікунів, які мають прочитати цю Угоду разом із дитиною.»


Дозвіл від батьків або опікунів. Ми додали в Умови розділ, де описано вашу відповідальність, якщо ви дозволяєте дитині використовувати YouTube.


Компанії. Тепер у наших Умовах чітко зазначено, що Угоду також приймає компанія або організація, від імені якої ви використовуєте Сервіс.


Використання вами Сервісу


У цьому розділі описано умови використання Сервісу, а також ваші права. У ньому також пояснюються умови внесення змін до Сервісу. Найважливіші оновлення:


Облікові записи Google і канали YouTube. Ми додали інформацію про те, які функції Сервісу доступні без облікового запису Google або каналу YouTube, а для яких вони потрібні.


Знову ж, не нова інформація, але ще раз нагадування, які самі послуги можливо отримати без та з реєстрацією в сервісі YouTube (тобто Google) :

«Без облікового запису Google Сервісом можна користуватися частково, зокрема переглядати й шукати Контент. Однак обліковий запис Google потрібен, щоб користуватися певними функціями: ставити відео оцінки «подобається», підписуватися на канали, створювати власний канал тощо.

Створивши канал YouTube, ви отримаєте доступ до додаткових функцій і переваг, як-от завантаження відео, коментування та створення списків відтворення.»


Ваші дані. Спосіб обробки вашої інформації не змінився. Щоб дізнатися про забезпечення конфіденційності, перегляньте нашу Політику конфіденційності та Примітку про конфіденційність YouTube Kids. Нагадуємо, що ви завжди можете переглянути свої налаштування конфіденційності, а також керувати даними й персоналізацією у своєму обліковому записі Google.


Обмеження. Ми оновили цей розділ, додавши вимоги щодо конкурсів і положення про заборону маніпулювання показниками.


«До використання Сервісу застосовуються наведені нижче обмеження. Ви не маєте дозволу:

…проводити в Сервісі чи за його допомогою конкурси, які не відповідають правилам і вимогам щодо проведення конкурсів на YouTube;»


За посиланням на Правила Ви можете отримати повну і детальну інформацію, ми лише вкажемо де-які пункти:


«Вы несете полную ответственность за проводимый вами конкурс.

Конкурс должен быть организован в соответствии со всеми нормами и положениями действующего федерального, регионального и местного законодательства, а также санкциями, принятыми правительством США.

Конкурс должен быть бесплатным для участия и соответствовать правилам проведения лотерей, действующим в вашей стране.

Запрещается пользоваться услугами третьих лиц, чтобы искусственно увеличить количество просмотров, отметок «Мне понравилось», подписчиков и других статистических показателей каналов, а также делать это самостоятельно. Подобные действия мешают измерить фактический интерес зрителей к контенту.

Для конкурса необходимо составить официальные правила, соответствующие следующим требованиям:

а) правила должны содержать ссылки на Принципы сообщества YouTube, а также указание о том, что работы, не соответствующие этим правилам, не будут приняты.

б) в правилах необходимо привести требования к раскрытию информации. Они должны соответствовать всем нормам и положениям действующего федерального, регионального и местного законодательства, а также санкциям, принятым правительством США.

Вся ответственность за составление и применение правил лежит на организаторах конкурса.В правилах должно быть явно указано, что YouTube не является спонсором конкурса и не несет никакой ответственности за его проведение.»


До речі, є ще один пункт, який чітко вказав заборону в Умовах (ідея, яка насправді працювала ще де-кілька років тому):

«…використовувати Сервіс, щоб:

а) продавати будь-яку рекламу, грошову підтримку або рекламні акції, розміщені в Сервісі/Контенті, біля або всередині них, окрім тих випадків, коли це дозволено рекламною політикою YouTube (як-от відповідний продакт-плейсмент);

б) продавати рекламу, грошову підтримку або рекламні акції на будь-якій сторінці, сайті або в додатку, що містить виключно Контент із Сервісу, і в тому разі, якщо подібний продаж переважно спирається на Контент із Сервісу (наприклад, продавати рекламу на веб-сторінці, де єдиним цінним контентом є відео YouTube).»


Зміни в Сервісі. Умови тепер чіткіше пояснюють, чому нам потрібно вносити зміни до Сервісу. Також ми зобов’язалися повідомляти вас про зміни, що можуть вплинути на використання Сервісу.


Ваш контент і поведінка


Цей розділ присвячено користувачам, які завантажують контент у Сервіс. У ньому наведено дозволи, які ви надаєте, завантажуючи контент, а також зобов’язання не завантажувати контент, що порушує права інших користувачів. Найважливіші оновлення:


Ліцензія. Ми уточнили текст ліцензії на контент, яку ви нам надаєте, щоб її було простіше зрозуміти. Ми не просимо додаткових дозволів і не змінюємо спосіб використання вашого контенту.


Тривалість. Ми вилучили право YouTube на безстрокове використання ваших коментарів.


Нам здається, що цей пункт досить важливий. Безстроковість це не завжди керованість.


Видалення. Ми додали посилання на інструменти для видалення контенту, роз’яснили ймовірні причини видалення та розповіли, як подати апеляцію.


Аналіз контенту. Ми можемо автоматично аналізувати контент на YouTube, щоб виявляти порушення та підтримувати безпеку платформи.


Блокування та припинення дії облікового запису


У цьому розділі пояснюється, як ви та YouTube можете припинити ці відносини. Найважливіші оновлення:


Припинення дії. Тепер наші Умови містять докладну інформацію про припинення дії Угоди з порушниками правил. Ми зобов’язуємося надіслати сповіщення про припинення дії Угоди та розповідаємо, як подати апеляцію, якщо власник облікового запису вважатимете, що сталася помилка. Крім того, ми додали для вас інструкції на той випадок, якщо ви вирішите більше не використовувати Сервіс.


Програмне забезпечення Сервісу


У цьому розділі наведено інформацію про програмне забезпечення Сервісу. Найважливіші оновлення:


Ліцензії на програмне забезпечення. Ми уточнили текст ліцензії на програмне забезпечення й додали певну інформацію про відкритий код.


Інші юридичні умови


Цей розділ містить юридичні зобов’язання сторін. У ньому також пояснюється, за що ми не несемо відповідальності. Найважливіші оновлення:


Наша відповідальність. Ми внесли зміни до застережень і договірних обмежень відповідальності в Умовах.


Про цю Угоду


У цьому розділі наведено інші важливі відомості щодо нашої угоди, зокрема про те, що станеться, якщо ми внесемо зміни в ці Умови, і яким законом вони регулюються. Найважливіші оновлення:


Внесення змін. Ми хочемо надати вам можливість переглядати майбутні важливі зміни до цих Умов.


От і всі зміни. А ще нам дуже сподобався абзац, який додається в самому кінці довідкових матеріалів по Умовам використання:


«Отказ от обязательств. Мы не уполномочены давать юридические консультации. Вся информация на этой странице приведена только для справки. Чтобы убедиться, что мероприятие проводится в соответствии с законодательством вашей страны, обратитесь к юристу.»


Сподіваємось, надана інформація стане Вам у пригоді. Вказана інформація була отримана на сайті YouTube і приведена без змін самого тексту Умов, з додаванням наших коментарів.


Щодо наших зауважень, з радістю почуємо Ваші думки з приводу нових Умов, якщо ви вкажете їх в коментарях)))

Смотрите также:

Медичне обладнання та інструменти

Вредные советы для бренда: как растерять всех подписчиков в социальных сетях

ТМ Колос — Доставка бургеров и хот-догов

Готовые решения для онлайн-бизнеса от WebJump

Простой интернет-магазин

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *